Környezettechnológia Kft. vizsgálólaboratóriuma

Álláshirdetés

Vegyésztechnikus, Laboráns
munkatársat keres
Referencia szám KOTECH20180503

FELADATOK:

  • Környezeti minták klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése minta előkészítés és mérések elvégzése, elvégzett vizsgálatok dokumentálása a minőségügyi követelményeknek megfelelően;
  • Laboratóriumi eszközök tisztántartása;
  • Környezeti minták nagyműszeres vizsgálatához minták előkészítése.;

ELVÁRÁSOK:

  • vegyésztechnikus, laboráns végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • megbízható, együttműködő, precíz, önálló munkavégzési készségekkel rendelkezik.

ELŐNYÖK:

  • 2-3 éves laboratóriumi tapasztalat
  • műszaki berendezések szakszerű kezelése (pl.:GC, spektofotométer);

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, fejlődő vállalati háttér,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés, 3 hónap próbaidővel
  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés +cafeteria.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest XV. Ker.

Amennyiben felkeltette ajánlatunk érdeklődését várjuk szakmai önéletrajzát
bérigény megjelölésével az allas@kotech.hu e-mail címre.

Környezettechnológia Kft.
1151 Budapest, Szántóföld u. 4/a

Tel: 06-1-271-2098 (hétköznap: 800 – 16-00 )
Fax: 06-1-305-0029
E-mail: labor__kukac__kotech__pont__hu